Jonas Brothers Tampa Soundcheck PIX

11. září 2010 v 8:38 | Alice.22 |  ♥ News ♥
Jonas Brothers Tampa Soundcheck PIX

Od Vickie: Fotografie z Jonas Brothers Tampa zvukovou zkoušku před deštěm začaly. Museli snížit to krátké, aby mohli zakrýt všechny nástroje. Zvuk kontrola byla skvělá i když! Demi zpíval 'Stop The World', když žába skočila na jevišti. Vykřikla a přestal hrát chytit pak utekla fázi. Nikdy se vrátil až do konce.

Chlapci to úžasné místo! Nick byl druh nevrlý a hrubý. Byl to dává holka lekci na zdvořilý. Kevin stále hledá po jeho levici, aby kývl na Danielle a dokonce přistoupil k ní na místě, aby ji políbil. Přes všechny, skvělý zvuk zkontrolovat! Všechna sedadla jsme byli v museli být evakuováni i když kvůli dešti. Všechny z nich byly zcela pod vodou! Po obsazení, zatímco CR2, chlapci, a Demi všichni vyšli a vyfotili vody a předstíral, že mop na jeviště.

Od Maude: Šel jsem na Jonas Brothers 'show ve West Palm Beach, Florida na 7. září, a měl zvukovou zkoušku a splnit a pozdraví. Všichni říkali, jak Joe byl nemocný, ale on nevypadal špatně vůbec. Všichni byli super sladká a já jsem byl opravdu překvapen, když jsem se s nimi setkal, protože Nick byl opravdu upovídaný se mnou .. Dokonce vyjádřil o tom, jak se mu líbí boty jsem měla na sobě.

Podle St Petersburg Times: show nebude přeplánovat. Náhrada bude k dispozici v místě prodeje ve čtvrtek. O 14.000 lístků bylo prodáno. Zařízení míst o 20.000. Sára byla tak rozpadla mohla sotva mluvit. Stékaly slzy její tvář, 9-rok-starý čekali skoro dvě hodiny na ní hudební hrdiny. Její dědeček řekl: 'Říkali, že to bude 15 nebo 20 minut. Pak po dvou hodinách se jen nám jít domů. '

DŮLEŽITÉ fotky Demi a Jonas vyčištění pobřeží Mexického zálivu ZDE!

Jonas Brothers Tampa Soundcheck PIX Jonas Brothers Tampa Soundcheck PIX Jonas Brothers Tampa Soundcheck PIX Jonas Brothers Tampa Soundcheck PIX Jonas Brothers Tampa Soundcheck PIX Jonas Brothers Tampa Soundcheck PIX Jonas Brothers Tampa Soundcheck PIX Jonas Brothers Tampa Soundcheck PIX
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama