Demi Lovato BOWLING W/ Male Friend

25. září 2010 v 10:06 | Alice.22 |  ♥ News ♥
News = Twitter
Demi Lovato BOWLING W/ Male Friend

Demi Lovato setkání s mužem přítelem na Pinz parkoviště Bowling ve Studio City, CA. Fotografie: Limleight. Demi řekl Hollywood život: 'Já už mám tetování a piercing. Mám jednu [tetování] za mého ucha a jedna na mém žebra. Na druhý den jsem propíchnutých mi do ucha, já mám chrupavky propíchnout. Není to, že cool nebo cokoliv, ale ..

.. Rozhodl jsem se opravdu chtěl udělat, tak to bylo poprvé, co jsem nepotřeboval nikoho tam jako rodič. Ale já chci víc [tetování] a já jsem nadšený, že mohl stejně jako zavolat příteli a být jako, 'chci tetování, pojďme.' Mám pírko za mého ucha, a to upřímně, neznamená, cokoli. Jen si myslím, je to roztomilé.

Je to světle modré pírko, ale vypadá to spíš jako list, takže musím opravit. Mám stranu kus, který říká 'Ty Make Me krásné' a je to píseň Bethany Dillon. Ta slova byla tak povzbudivé a zvedl mě opravdu temné doby v mém životě.

Je to druh křesťanské tetování, takže pro mě je to náboženský, ale může to být pro nikoho .. Já jsem jen mění to proto, že jsem stárnou a cítím pohodlněji ve věcech, které se cítím jistější! ' Rob Kardashian snímku w / Demi.

Demi Lovato BOWLING W/ Male Friend Demi Lovato BOWLING W/ Male Friend Demi Lovato BOWLING W/ Male Friend Demi Lovato BOWLING W/ Male Friend Demi Lovato BOWLING W/ Male Friend Demi Lovato BOWLING W/ Male Friend Demi Lovato BOWLING W/ Male Friend Demi Lovato BOWLING W/ Male Friend Demi Lovato BOWLING W/ Male Friend Demi Lovato BOWLING W/ Male Friend Demi Lovato BOWLING W/ Male Friend Demi Lovato BOWLING W/ Male Friend Demi Lovato BOWLING W/ Male Friend Demi Lovato BOWLING W/ Male Friend Demi Lovato BOWLING W/ Male Friend
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Tvoje oblíbená písnička od Demi

Don't forget 18.1% (29)
Trainwreck 19.4% (31)
La la la land 15.6% (25)
Rember Decembrer 15.6% (25)
Here We Go Again 15.6% (25)
Gift of a Friend 15.6% (25)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama